Close
previous arrow
next arrow
Slider
Byt A-11, 1. NP

ulice Kunešova, Praha 3 – Žižkov

Plocha bytu 120 m², terasa 12 m², lodžie 11 m², balkon 7,5 m², 2x garážové stání, sklep

Byt A-11, 1. NP

ulice Kunešova, Praha 3 – Žižkov

Plocha bytu 120 m², terasa 12 m², lodžie 11 m², balkon 7,5 m², 2x garážové stání, sklep

Originální vzdušný byt s terasou, lodžií i balkonem nabízí úchvatný výhled na Pražský Hrad, do zeleně parku i na panorama Prahy. Nachází se ve velmi úspěšném komorním projektu přední developerské společnosti CTR. 

Jedinečná dispozice umožňuje efektní zařízení bytu přesně podle představ jeho obyvatel. Byt disponuje dvěma koupelnami a třemi toaletami, nabízí tak pohodlné rodinné bydlení. Výměra bytu o dispozici 4+kk dosahuje téměř 120 m2, výměra terasy činí necelých 12 m2, lodžie 11 m2 a balkonu 7,5 m2. K bytu náležejí 2 prostorná parkovací stání v garáži pod objektem a sklepní kóje vhodná pro uložení sezónních věcí. Privátní ráz projektu s pouhými 26 byty umocňuje soukromí a bezpečí rezidentů, energetická náročnost skupiny B zajišťuje nízké poplatky a úsporu energií.

Zobrazit celý popis

Úspěšný bytový areál Panorama Pražačka byl dokončen v závěru roku 2017 a je nejnovějším počinem přední mezinárodní developerské společnosti CTR group, která realizuje prémiové bydlení zejména na trzích střední a východní Evropy. CTR group je renomovanou společností s více než 35letou tradicí a stabilně patří k největším developerům v německých Drážďanech a slovenských Košicích. Luxusní projekty menšího rozsahu pak realizuje v Praze nebo v bavorském Regensburgu. 

Panorama Pražačka se nachází na svahu na posledním nezastavěném pozemku atraktivní lokality v Praze 3 – Žižkově. Přímo sousedí s rozsáhlým parkem Na Krejcárku a oblíbeným sportovním a rekreačním areálem Pražačka. Lokalita širšího centra Prahy vyniká skvělou dopravní dostupností do centra města a kompletní občanskou vybaveností.

Skrýt celý popis

Přemysl ChrobokDispozice4+kk
Plocha dle NOZ119,7 m²
Balkon7,5 m²
Terasa11,8 m²
Lodžie11,1 m²
Garážové stáníAno (2 stání; á 379 500 Kč)
SklepAno (v ceně)
Energetická třída (PENB)B
Katalogový list  Stáhnout
Cena vč. DPH11 970 000 Kč

Lokalita


PRAHA | DRESDEN | REGENSBURG | KOŠICE | BRATISLAVA